Posiadam 10 letnie doświadczenie w biznesie na różnych szczeblach zarządzania (od programisty po zarządzenie niezależną spółką i spółką wchodzącą w skład grupy kapitałowej), a swoją firmę doradczą prowadzę od 2016 roku.

Moje doświadczenie w zakresie ochrony danych osobowych sięga 2012 roku od kiedy objąłem stanowisko Administratora Bezpieczeństwa Informacji w ComVision sp. z o.o.

Zrealizowałem w tym okresie wdrożenia dokumentacji ochrony danych osobowych podmiotach o różnej wielkości. Obecnie głównie współpracuję z LINK Mobility Group dla której świadczę usługi w zakresie ochrony danych osobowych pełniąc fukcję DPO. Nie mniej jednak zawsze chętnie podejmę się dodatkowych wyzwań.

Swoją ofertę kieruję głównie do małych i średnich firm. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób rzetelny i odpowiedzialny, a każda implementacja opiera się o szczegółowe wytyczne klienta z uwzględnieniem specyfiki branży w której jest wykonywana.

Niewie­dza nie sta­nowi us­pra­wied­li­wienia dla niep­rze­myśla­nych działań. Gdy się nie wie, gdy ma się wątpli­wości, dob­rze jest za­sięgnąć porady. 

A. Sapkowski

Więcej o mnie na moim profilu w LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jan-wieczorkiewicz-a9338a84/